• In English
 • Призначено голову Дерегуляційного офісу - Олексія Гончарука
  опубліковано 09 вересня 2015 року о 17:47

  Голову Дерегуляційного офісу - Олексія Гончарука, було представлено сьогодні під час прес-брифінгу Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса.

  Як було зазначено в ході зустрічі, створення незалежного офісу для перегляду регуляторних обмежень дозволить прискорити реформи.

  “Наша мета - прискорити дерегуляційні процеси, які проводить наше Міністерство. Хочу підкреслити, що новостворений Дерегуляційний офіс не є урядовою структурою, а створюється поза стінами Кабміну. До його складу ввійдуть професіонали, юристи, аналітики та експерти ринків, а їх робота оплачуватиметься не з бюджету, а міжнародними донорами”, - зазначив Міністр Айварас Абромавичус.

  За його словами, головною метою Дерегуляційного офісу - є систематичний перегляд регуляторного середовища України та оцінка ефективності й доцільності кожного окремого обмежувального заходу.

  “Першочергово він займатиметься аудитом та виявленням проблем у таких сферах, як контролюючі органи та перевірки, агробізнес, регулювання експорту та імпорту, будівництво”, - підкреслив Міністр.

  Новопризначеного голову, Олексія Гончарука, було представлено, як успішного адвоката та арбітражного керівника, з досвідом розробки нормативної бази для будівельної галузі. За три місяці роботи в Міністерстві екології та природних ресурсів України йому вдалося організувати роботу інформаційного порталу, який надав відкритий доступ до інформації про надра та природні ресурси нашої країни. Олексій є головою всеукраїнської громадської організації “Союз інвесторів України”, що допомагає вирішувати проблеми бізнесменів у будівельній галузі.

  На цей час новопризначений голова Дерегуляційного офісу працює над формуванням своєї команди. Очікується, що вона буде представлена громадськості вже у другій половині вересня.