• In English
 • Матеріали на найближче засідання Уряду будуть розсилатись міністерствам і відомствам в електронній формі
  опубліковано 08 вересня 2015 року о 19:06

  Про це сьогодні, 8 вересня, під час засідання міжвідомчої наради з питань електронного документообігу, заявила Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко. На нараді були присутні керівники міністерств та центральних органів виконавчої влади на рівні заступників міністрів та керівників відповідальних структурних підрозділів.

  «Якщо ви не підключились до системи електронної взаємодії (СЕВ), ваш керівник не зможе бачити та отримати порядок денний засідання Уряду та матеріали до урядових комітетів, муситиме друкувати їх, витрачаючи додаткові бюджетні кошти», - зазначила Ганна Онищенко у ході розповіді про стан підключення міністерств і відомств до СЕВ.

  Міністр продемонструвала, скільки матеріалів на одне засідання Уряду чи урядового комітету надсилає Секретаріат Кабміну, а це близько 20 000 аркушів паперу, тобто 40 пачок, на друк яких витрачається біля 15 картриджів. «Економія коштів на 20 000 аркушах паперу – це колосальна економія», - заявила Міністр.

  Ганна Онищенко презентувала інструкцію використання електронної системи для отримання матеріалів на засідання Уряду та урядових комітетів: «Все дуже просто: перший крок – знайти відповідальну особу за організацію цієї роботи, і друге – після надходження посилання, де містяться всі матеріали – просто перейти на відповідну сторінку». Також було продемонстровано роботу системи в режимі он-лайн.

  Міністр наголосила на тому, що документи з обмеженим доступом будуть надсилатись лише в паперовому вигляді. «Система електронної взаємодії достатньо захищена, але відповідальність за захист інформації лежить також на людині, яка нею користується. Проте, це ще експериментальна експлуатація. Сподіваюсь, що після її тестування, з часом ми перейдемо на повноцінне її використання», - підкреслила Міністр.

  У ході наради були вислухані пропозиції і зауваження від представників міністерств і відомств щодо роботи із СЕВ, а також нові ідеї по вдосконаленню системи.