• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 08 вересня 2015 року о 13:21

  Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається напруженою. Протягом доби російські найманці продовжували порушувати режим припинення вогню.

  Терористи зі стрілецької зброї відкривали вогонь по блокпосту «Мар’їнка», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Стрільба велася з н.п. Олександрівка, що на неконтрольованій території. Постраждалих серед українських військових немає.

  В Луганській області в районі н.п. Новоайдар прикордонні наряди зафіксували політ 2 безпілотників, які бойовики використовують для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових.

  У контрольному пункті «Бугас» прикордонники затримали 3 громадян Росії, які в’їхали в Україну через непрацюючі пункти пропуску «Маринівка» та «Успенка». Наразі громадян передали співробітникам МВС України в Донецькій області для з’ясування всіх обставин та прийняття рішення.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримано 5 транспортних засобів. Зокрема, 4 автівки перевозили без належних документів більше 30 тонн продуктів, напоїв та спортивного харчування вартістю понад 500 тисяч гривень. Крім того, автомобілі намагались об’їхати контрольні пункти «Гнутове» та «Зайцеве», що були на їх шляху. Наразі транспортні засоби з товарами передані представникам фіскальної служби. Ще один транспортний засіб зведена мобільна група зупинила в районі населеного пункту Зайцеве. Автівкою з непідконтрольної території в об'їзд КПВВ «Зайцеве» перевозили обладнання для шахт. В даний час транспортний засіб передано співробітникам СБУ для прийняття правового рішення.