• In English
 • Отримати допомогу від держави на проведення заходів з енергоефективності може кожен українець
  опубліковано 07 вересня 2015 року о 18:56

  Програма з енергоефективності стає все більш доступнішою. Скористатися державною підтримкою на впровадження енергоефективних заходів можуть усі українці, навіть найбільш незахищені – малозабезпечені верстви населення.

  "Будь-яке домогосподарство, яке вирішило провести заходи з утеплення, зможе знайти для себе необхідний "енергоефективний продукт". Ми запропонували населенню відшкодування 20 % суми кредиту на заміну газових котлів, 30 % - на енергоефективне обладнання та матеріали для індивідуальних власників та 40 % - для ОСББ, а також 70 % - для отримувачів субсидій", - повідомив Перший заступник Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Олексій Корчміт.

  "Ми усвідомлюємо, що саме населення якнайбільше потребує допомоги. Тому ми робимо все можливе, щоб отримання державної підтримки стало ще більш доступним та зручним", - додав Олексій Корчміт.

  Вже майже місяць в районах країни проходять семінари з енергоефективності, під час яких мешканці міст та сіл можуть особисто ознайомитися з усіма деталями державної програми з енергоефективності. Такі заходи проводяться в різних куточках України тричі на тиждень: щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці.

  На сьогодні семінари-практикуми вже проведено у 143 районах України.

  Зокрема, 4 вересня ці заходи відбулися у 18 районах. Найбільш зацікавленими у впровадженні державної програми виявились мешканці таких районів України: Білгород-Дністровський район (Одеська область), Здолбунівський район (Рівненська область), Кіровоградський район (Кіровоградська область), Катеринопільський район (Черкаська область), Коропський район (Чернігівська область), Коростенський район (Житомирська область).

   

  Довідково

   

  9 вересня семінари відбудуться у таких райдержадміністраціях:

  Липовецькій РДА

  Мостиській РДА

  Любомильскій РДА

  Болградській РДА

  Новомосковській РДА

  Диканській РДА

  Першотравневій РДА

  Костопільській РДА

  Лугинській РДА

  Недригайлівській РДА

  Мелітопольській РДА

  Лановецькій РДА

  Згурівській РДА

  Дворічанській РДА

  Шевченкiвській РДА

  Лисянській РДА

  Маловисківській РДА

  Куликівській РДА