• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 07 вересня 2015 року о 14:01

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, на яких несуть службу військовослужбовці Держприкордонслужби та Збройних Сил України, не було.

  На Донеччині поблизу Маріуполя прикордонний наряд зафіксував політ 1 безпілотника. Літальний апарат терористи використовували для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонні наряди затримали 3 автівки, які перевозили товари на суму 160 тисяч гривень.

  Зокрема, в районі н.п. Березове прикордонний наряд затримав вантажівку з побутовою технікою, вартість якої сягає 113 тисяч гривень. Транспортний засіб прямував на неконтрольовану територію на намагався оминути контрольний пункт «Бугас». Ще 2 автомобілі спробували об’їхати контрольний пункт «Зайцеве», проте їх зупинили на контрольних постах. Одним з них порушники перевозили побутову хімію та продукти харчування. Інша автівка рухалася з неконтрольованої території та була завантажена 18 тоннами металобрухту. Належних документів на всі вантажі не було.

  Виявлені транспортні засоби передано представникам фіскальної служби та МВС для прийняття правового рішення.