• In English
 • Міжнародний підрозділ берегової компоненти "Сі Бризу - 2015" навчають збереженню життя та здоров'я солдатів
  опубліковано 07 вересня 2015 року о 14:12

  Враховуючи високу цінність життя кожного солдата на полі бою, значна частина занять з підготовки міжнародного підрозділу до проведення операції в кризовому регіоні в рамках берегової компоненти українсько-американських навчань “Сі Бриз – 2015” присвячена наданню медичної допомоги та евакуації поранених до лікувальних закладів.

  При цьому тренування проводяться як в комплексі з іншими видами підготовки, так і окремими заняттями, присвяченими медевакуації із зони бойових дій. Військовослужбовці навчаються вірно оцінювати важкість завданих поранень, надавати першу медичну допомогу, сортувати та організовувати евакуацію поранених, здійснювати комплекс заходів щодо безпеки евакуаційного транспорту.

  Особливістю навчань стало відпрацювання військовослужбовцями евакуації поранених вертольотом Мі-14 безпосадковим способом із застосуванням спеціального підйомного обладнання.

  Учасники навчань відзначають, що навіть у такій спеціалізованій дисципліні, як надання допомоги пораненим на полі бою, для військових різних країн є широке поле для обміну практичним досвідом – починаючи від застосування штатних медпрепаратів, приладів та евакуаційного транспорту і до особливостей медичного забезпечення бойових дій в різноманітних соціальних, ландшафтних та кліматичних умовах.