• In English
 • За 8 місяців 2015 року до Контакт-центру з вантажних перевезень Укрзалізниці звернулися майже 11 тис. клієнтів
  опубліковано 04 вересня 2015 року о 12:28

  З початку поточного року у Контакт-центрі опрацювали понад 8,7 тис. дзвінків та близько  2,1 тис. звернень на електронну пошту, що вдвічі більше аналогічного періоду минулого року. В середньому за добу надходило від 50 до 80 звернень.

   

  Динаміка звернень 2014/2015

   

   

  Перевага Контакт-центру в тому, що клієнти мають змогу отримувати повну інформацію щодо організації перевезень вантажів в одному місці. Відповідь надається в режимі on-line (у телефонному режимі або на електронну пошту, в залежності від побажань заявника).У разі неможливості надання відповіді оперативно, телефонний дзвінок у режимі конференції адресується на профільного фахівця, залучаються фахівці суміжних головних управлінь та інших підрозділів Укрзалізниці.

  Як свідчить статистика, найбільше зверталися із питаннями щодо розрахунку тарифу за перевезення вантажів по Україні, в країни СНД і Балтії, «треті країни»;оформлення перевізних документів; порядку укладання договорів з ДП «УТЛЦ» та залізницями;діючих конвенційних заборон; порядку надання вагонів під навантаження; роботи в АС Клієнт УЗ та АС «Месплан»; порядку надання вагонів під навантаження; з приводу контактних даних та ін.

  До Контакт-центру також зверталися і пасажири. Так, близько 9 % питань від загальної кількості стосувалися організації пасажирських перевезень. Пасажири цікавилися тим, як перевезти багаж; замовити квитки, зарезервувати чи повернути проїзні документи, оформлені через мережу інтернет.