• In English
  • Латвійська сторона надасть декілька потужних аналогових ТВ-передавачів для відновлення мовлення українських телеканалів
    опубліковано 03 вересня 2015 року о 09:05

    За результатами робочого візиту заступника Міністра інформаційної політики України Тетяни Попової  до Латвії, в Ригу, латвійська сторона підтвердила можливість передати Україні декілька аналогових ТВ-передавачів для відновлення мовлення українських телеканалів.

    В рамках відрядження Тетяна Попова провела переговори з директором Департаменту обслуговування інфраструктури латвійського державного Центру телерадіомовлення Марисом Руткисом та домовилася про отримання декількох потужних аналогових ТВ-передавачів для відновлення мовлення українських телеканалів. Наразі розпочато процес документального супроводу.

    «МІП України все частіше отримує звернення громадян від дотичних областей до окупованих територій стосовно відсутності або погіршення мовлення українських телеканалів. Отримавши необхідне обладнання від іноземних партнерів, ми зможемо забезпечити обласні держадміністрації потужними передавачами та заповнимо «білі плям», які є в покритті українського мовлення», – зазначила заступник Міністра.