• In English
  • ДСНС України та Державна пожежна служба Республіки Польща реалізовуватимуть спільні проекти в рамках асоційованого партнерства
    опубліковано 02 вересня 2015 року о 17:58

    2 вересня відбулася зустріч Першого заступника Голови ДСНС України Олега Мельчуцького із заступником Головного Коменданта Державної пожежної служби Республіки Польща Мареком Ковальскі. Під час зустрічі були обговорені питання співпраці в рамках проектів Європейського Союзу, асоційованого партнерства, а також надання гуманітарної допомоги від Республіки Польща.

    «З нашими польськими колегами ми співпрацюємо вже тривалий час як у питаннях управління ризиками, цивільного захисту населення, так і в сфері навчання українських фахівців ДСНС у відомчих освітніх закладах Державної пожежної служби Республіки Польща. Крім того, з моменту проведення на Сході України антитерористичної операції, Уряд Республіки Польща вже неодноразово надавав гуманітарну допомогу для  внутрішньо переміщених осіб. Тож ми й надалі готові співпрацювати з нашими польськими колегами, спільно реалізовувати нові проекти та обмінюватися досвідом у сфері цивільного захисту населення», - сказав під час зустрічі Олег Мельчуцький.

    У свою чергу, заступник Головного Коменданта Державної пожежної служби Республіки Польща Марек Ковальскі зазначив, що в ході подальшої співпраці з ДСНС реалізовуватимуться проекти щодо надання технічної допомоги для Служби порятунку, а також навчання українських рятувальників у Республіці Польща. Крім того, в рамках асоційованого партнерства передбачається співпраця у трьох напрямках: цивільний захист населення, територіальне співробітництво між воєводствами Республіки Польща та окремими регіонами України, надання польською стороною технічної допомоги українським рятувальникам.