• In English
 • Оголошення про засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції
  опубліковано 02 вересня 2015 року о 15:58

  За результатами проведених 28 серпня 2015 року повторних ініціативних зборів громадських об’єднань було відібрано чотирьох кандидатів від громадськості до складу конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – конкурсна комісія).

  З огляду на введення розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 серпня 2015 року № 862-р до складу конкурсної комісії нових членів від громадськості, на сьогодні ця комісія складається з семи членів.

  Відповідно до положень пунктів 15, 17 Положення про проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 170, робота конкурсної комісії відновлюється після включення до її складу членів у кількості не менше семи.

  З огляду на відновлення кількісного складу конкурсної комісії, достатнього для продовження її роботи, запрошуємо всіх членів конкурсної комісії взяти участь у її засіданні, яке відбудеться 07 вересня 2015 року об 11:00 у приміщенні Міністерства юстиції України (м. Київ, пров. Рильський, 10).

  Принагідно інформуємо, що відповідно до згаданого Положення, прийом документів від кандидатів на посади членів Національного агентства триває до відновлення роботи конкурсної комісії в її оновленому складі.

   

  Детальні умови щодо прийому документів від кандидатів можна переглянути ТУТ