• In English
 • Уряд приймає рішення щодо створення ЦОВВ Національна поліція, - Арсеній Яценюк
  опубліковано 02 вересня 2015 року о 14:15

  «Відповідно до Закону України «Про поліцію», Кабінет Міністрів України приймає рішення щодо створення центрального органу виконавчої влади, який підпорядковується Міністерству внутрішніх справ України, -  сьогодні в Україні офіційно створюється національна поліція України», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 2 вересня.

  Глава Уряду доручив Міністерству фінансів України невідкладно пропрацювати зміни до Закону України «Про державний бюджет» на поточний рік та проект закону 2016-го «для забезпечення фінансування реформування правоохоронної системи, і, в першу чергу - створення Національної поліції».

  «Кошти, необхідні, щоби українські поліцейські вийшли на вулиці міст і здійснювали патрулювання і охороняли українських громадян, повинні бути забезпечені як в поточному році, так і в наступному. У рамках підготовки закону України "Про державний бюджет на 2016 рік" це повинно бути зроблено», - наголосив він.

  Арсеній Яценюк окремо зупинився на питанні захисту українських поліцейських: «Вони виходять на вулиці з тим, щоби боротися з організованою злочинністю, захищати громадян України, щоби кожна українська родина могла вільно і безпечно відправити своїх дітей на вулицю. Це означає, що українські поліцейські повинні отримати повний захист від української держави - захист свого життя, здоров’я, честі й гідності».

  Глава Уряду доручив Міністерству юстиції України разом із Міністерством внутрішніх справ України здійснити аналіз чинного кримінального законодавства на предмет необхідності посилення захисту життя і здоров’я українських поліцейських та за необхідності внести до Парламенту відповідні зміни до законодавства.