• In English
 • На Тернопільщині інвесторам запропонують права оренди більше ніж на 160 земельних ділянок сільгосппризначення
  опубліковано 02 вересня 2015 року о 12:28

  Землевпорядники Тернопільщини включили до переліку інвестиційно-привабливих земель 161 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності. Права оренди на ці наділи планують продати інвесторам на відкритих земельних аукціонах.

  Загальна площа усіх земельних ділянок складає близько 2,2 тис. гектара. Найбільша кількість земель, знаходиться у Заліщицькому (27 ділянок площею 278,5 га), Зборівському (24 площею 329,8 га), Бережанському (15 площею 264,3 га) та Ланівецькому (14 площею 180,8 га) районах Тернопільської області.

  У вересні цього року землевпорядники запланували продати на земельних аукціонах права оренди на 24 земельні ділянки площею більш ніж 353 гектари. Наділи розташовані на території Бережанського (13), Збаразького (6), Підгаєцького (3), Ланівецького (1) та Шумського (1) районів Тернопільщини. Землі призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Інвесторам запропонують придбати права оренди терміном на 7 років із стартовою ціною у розмірі 5% від нормативної грошової оцінки (при встановленому законом мінімумі у 3%).

   

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».