• In English
 • На Полтавщині для учасників АТО зарезервовано понад 4 тис. га земель
  опубліковано 01 вересня 2015 року о 10:47

  У Полтавській області землевпорядна служба визначила 559 земельних масивів, які можуть передати учасникам АТО. Із земель державної власності військовим запропонують ділянки загальною площею 4,134 тис. гектарів.

  До переліку зарезервованих земель полтавські землевпорядники включили 555 масивів загальною площею 4,083 тис. гектарів. Ці земельні наділи призначені для ведення особистого селянського господарства. Також для воїнів зарезервували два масиви площею 36,35 га для ведення садівництва. Ще два площею 14,5 га можуть бути використані для індивідуального дачного будівництва.

  Найбільшу кількість земельних ділянок для учасників АТО спеціалісти землевпорядної служби Полтавщини зарезервували у Козельщинському (95), Лубенському (82) та Кобеляцькому (69) районах.

  З інформацією про вільні земельні наділи державної та комунальної власності військовослужбовці можуть ознайомитись на сайті Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

   

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.