• In English
  • Росія намагається будь-що завадити руху України до Європи, - Геннадій Зубко
    опубліковано 01 вересня 2015 року о 10:37

    Я думаю, що бійня під Верховною Радою була влаштована свідомо. Була кинута граната, не на Сході, а саме в Києві, і ця трагедія затьмарила той позитив, який несуть зміни до Конституції України. Про це сказав Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко в ефірі 5 каналу в ексклюзивному інтерв’ю програмі «Погляд».

    «Сьогодні Україна продовжує рухатись у проведенні реформ і у найголовнішій реформі – децентралізації. Це те, що нас наближає до Європейського Союзу», - наголосив Геннадій Зубко.

    «Ті депутати, які прагнуть реформ і прагнуть змін, підписавши коаліційну угоду під час формування коаліції у Верховній Раді України, чітко задекларували проведення децентралізації і передачу повноважень від центральної влади органам місцевого самоврядування», - підкреслив Віце-прем'єр-міністр України.

    Урядовець зазначив, що зміни до Конституції в частині децентралізації розроблялись не поспіхом, а ґрунтовно опрацьовувалися: «Проект змін до Конституції був опрацьований Конституційною комісією, схвалений Венеціанською комісією – це був тривалий процес».

    «Водночас потрібно розуміти, що українці вимагають негайного проведення реформ, змін в країні. Вони вже чекають результату», - додав він.

    «Військова агресія Росії сьогодні має одну мету – не дати провести ці реформи в Україні. А тому ми не повинні втрачати час, який наші хлопці такою високою ціною, воюючи на Сході, виборюють для нашої країни», - підкреслив Геннадій Зубко.

    «Незадоволені проведенням реформ в Україні – Росія, «ЛНР-ДНР» і ті кілька політичних сил, які просто не хочуть підтримати реформи», - підкреслив урядовець.