• In English
 • Роз'яснювальна кампанія щодо утеплення житла проходить одночасно в різних районах країни
  опубліковано 31 серпня 2015 року о 14:51

  З 25 по 28 серпня п. р. семінари-практикуми, присвячені державній програмі з енергоефективності, відбулися у 36 районах країни. Такі роз’яснювальні заходи для населення організовують райдержадміністрації спільно з Комунікаційним центром, створеним при Держенергоефективності. На сьогодні вже проведено 87 районних семінарів (за Планом 473).

  Роз'яснювальна робота, організована Агентством спільно з органами місцевого самоврядування, охоплює абсолютно всі регіони країни.

  "Ми проводимо широкомасштабну роз’яснювальну кампанію. Постійно працюємо з обласними, районними держадміністраціями. Запрошуємо до участі у наших публічних заходах представників банків, проектів міжнародної технічної допомоги, профільних торговельних мереж і, що важливо, представників ОСББ, які вже мають власний досвід утеплення будинків та можуть розповісти про отримані позитивні результати", - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

  "Напередодні опалювального сезону кожному домогосподарству варто знати, що робити, щоб утеплитися, які заходи з енергозбереження проводити і як зменшити рахунки за житлово-комунальні послуги. До того ж, держава активно допомагає населенню в цьому напрямку. Окрім компенсації від 20% до 40% на утеплення житла, встановлення "негазового котла", запропоновано новий продукт – відшкодування 70% суми кредиту для людей, які оформили субсидії. І про те, як отримати відшкодування та наскільки це вигідно, мають знати в кожному містечку, в кожному селі", - додав С. Савчук.

  Найбільш зацікавленими у державній програмі були мешканці таких районів України: Глухівський район (Сумська область), Добропільський район (Донецька область), Жидачівський район (Львівська область), Жмерінський район (Вінницька область), Ківерцівський район (Волинська область), Дубенський район (Рівненська область), Конотопський район (Сумська область), Золотоніський район (Черкаська область).

   

  Довідково

   

  2 вересня семінари відбудуться в таких районних державних адміністраціях:

  Калинівській РДА

  Золочівській РДА

  Локачинській РДА

  Новопсковській РДА

  Магдалинівській РДА

  Березівській РДА

  Красноармійській РДА

  Гадяцькій РДА

  Житомирській РДА

  Зарічненській РДА

  Запорізькій РДА

  Кролевецькій РДА

  Васильківській РДА

  Зборівській РДА

  Подільській РДА

  Великобурлуцькій РДА

  Знам'янській РДА

  Канівській РДА

  Козелецькій РДА

   

  Комунікаційний центр створено для надання консультаційної та організаційної допомоги місцевим органам влади під час проведення  роз’яснювальної кампанії з утеплення. Контакти: тел. 044 590‑54-15, e-mail: 5905415@ukr.net.