• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 30 серпня 2015 року о 13:48

  Протягом минулої доби обстрілів  прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, на яких несуть службу військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з військовослужбовцями ЗСУ, не було.

   Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримано 9 транспортних засобів, 3 із них затримано зведеною мобільною групою. Автівки зупинили без належних документів під час намагання перетнути лінію розмежування поза  контрольними пунктами в’їзду/виїзду на територію, що тимчасово контролюється бойовиками. 

  Так, 6 автомобілів з вантажем арматури, продуктів харчування, промислових товарів, побутовою хімією  загальною вагою понад 34 тонни на суму майже 630 тисяч гривень, зупинили неподалік н.п. Миронівка, Майорське, Леонідівка.

  В районі н.п. Сартана зведеною мобільною групою затримано 2 автомобілі з вантажем м’яса та побутової хімії на 45 тисяч гривень  загальною вагою 300 кілограмів.  

  Також зведена мобільна група поблизу н.п. Солодке затримала автомобіль, який намагався об’їхати контрольний пункт в’їзду/виїзду «Курахове». В автомобілі було  близько 3 тонн  фруктів, які перевозились без належних документів.

  Зараз усі транспортні засоби передано до Державної фіскальної служби для прийняття подальшого правового рішення.