• In English
 • Уряд ні на крок не відійде від продовження системи ЗНО, - Арсеній Яценюк
  опубліковано 28 серпня 2015 року о 14:26

  «Зовнішнє незалежне оцінювання є однією з взірцевих реформ в системі нашої освіти. Уряд не відійде ні на крок від продовження системи ЗНО», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час наради з директорами загальних середніх навчальних закладів у п’ятницю, 28 серпня.

  Глава Уряду нагадав про кримінальну справу, порушену стосовно діяльності посадовців Центру оцінювання якості освіти: «Для мене як Прем’єр-міністра, це в першу чергу, ризик, який полягає в підірванні довіри до інституту зовнішнього незалежного оцінювання. Це є неприпустимим».

  Глава Уряду звернувся до органів прокуратури з тим, щоб відповідне розслідування було завершене: «Як Прем’єр-міністр я хочу конкретно почути, що там відбулось. Не чутки, не домисли, а конкретне звинувачення і конкретні посадові особи, які повинні понести відповідальність».

  «Підкреслюю - повинні понести відповідальність посадові особи, а не система зовнішнього незалежного оцінювання. Вона працювала, працює і буде працювати», - наголосив він.

  Арсеній Яценюк також наголосив на важливості того, аби правоохоронні органи повернули вилучені сервери і комп’ютери, «тому що нам необхідно вже готуватися до наступного року до зовнішнього незалежного оцінювання».