• In English
 • За знищену військову техніку противника українські військовослужбовці вже отримали близько 724,5 тисячі гривень
  опубліковано 28 серпня 2015 року о 09:52

  Продовжуються виплати спеціальних грошових винагород військовослужбовцям Збройних Сил України, які беруть участь в антитерористичній операції.

  За знищену військову техніку противника українські військовослужбовці вже отримали близько 724,5 тисячі гривень. Крім того, бійцям виплачено понад 3 мільйони гривень за успішне виконання бойових завдань у складі підрозділів та понад 58 мільйонів гривень за безпосередню участь у бойових діях.

  Сім’ям загиблих військовослужбовців Збройних Сил України – учасників АТО у 2015 році виплачено 507 мільйонів гривень одноразової грошової допомоги. Понад 138 мільйонів гривень допомоги учасники АТО отримали у зв’язку з пораненням та інвалідністю.

  На сьогодні на лікуванні та контролі у закладах охорони здоров’я Міноборони перебуває 190 військовослужбовців Збройних Сил України та 4 військовослужбовці інших формувань, які були поранені в ході антитерористичної операції. 138 військовослужбовців Збройних Сил України проходять реабілітацію у санаторно-курортних закладах.

  35 українських військовослужбовців проходять лікування за кордоном. Із них 18 – у Німеччині, по троє – в Румунії, Угорщині та Литві, по двоє – у США та Австрії та по одному – в Ізраїлі, Великій Британії, Словаччині та Польщі.