• In English
 • Заступник Міністра оборони провів зустріч з акредитованими в Україні представниками дипломатичного корпусу
  опубліковано 27 серпня 2015 року о 17:41

  Сьогодні, 27 серпня, у Києві в Центрі імітаційного моделювання Національного університету оборони України відбулася зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова з акредитованими в Україні послами Швейцарської конфедерації, держав-членів НАТО та ЄС.

  Ігор Долгов поінформував учасників заходу про воєнно-політичну ситуацію на Сході держави, стан проведення комплексного огляду сектору безпеки і оборони України, опрацювання основних документів оборонного планування, основні напрями та плани реформування Збройних Сил України.

  За словами Ігоря Долгова, головними пріоритетами діяльності Міністерства оборони є створення професійних, високомобільних, добре оснащених Збройних Сил, готових до виконання завдань за призначенням, забезпечення обороноздатності держави та стримування військової агресії на Сході України.

  Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції повідомив, що на даний час 552 військовослужбовці Збройних Сил України беруть участь у 10 операціях з підтримання миру і безпеки під проводом ООН, НАТО та у складі спільних миротворчих сил.