• In English
 • Воїни-десантники продемонстрували військовій делегації США власні новітні розробки та можливості артилерії
  опубліковано 27 серпня 2015 року о 11:24

  На території навчального центру Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, що на Житомирщині, відбулася робоча зустріч представників Командування ВДВ на чолі з командувачем генерал-майором Михайлом Забродським з американською військовою делегацією, яку очолив начальник школи артилерії СВ Збройних Сил США – начальник артилерії ЗС США бригадний генерал Уільям Тернер.

  Сторони обмінялися досвідом практичного застосування артилерії в ході бойових дій в сучасних умовах та зупинилися на питаннях, пов’язаних із засобами контрбатарейної, радіоелектронної боротьби та знешкодження безпілотних літальних апаратів. Крім того, обговорили потреби «крилатої піхоти».

  Згодом гості ознайомилися з новітніми розробками офіцерів командування ВДВ та волонтерських організацій. Зокрема, сучасним пересувним автоматизованим комплексом розвідки та корегування вогнем, якому немає аналогів.

  Воїни-десантники продемонстрували своїм іноземним колегам яким чином за допомогою БПЛА, засобів радіолокаційної, звукової, оптичної розвідок проводиться збір, узагальнення розвідувальної інформації про противника на полі бою та здійснюється управління артилерію для нанесення швидкого вогневого ураження. В свою чергу десантники-артилеристи продемонстрували нові способи ураження противника на етапах контрбатарейної боротьби при застосуванні різних типів озброєння.

  Також військова делегація спостерігала за тим, як воїни-десантники застосовують американські радіолокаційні станції контрбатарейної боротьби в комплексі з власними розробками та засобами для вчасного виявлення джерела артилерійського вогню.

  «Ми мали можливість вивчити досвід, набутий українськими десантниками в зоні бойових дій, ознайомилися з новими розробками та методами, побачили деякі елементи застосування артилерії. Все вражає та відповідає вимогам часу щодо ведення сучасного бою, – зазначив бригадний генерал Уільям Тернер. – Ми побачили, що спеціалісти Високомобільних десантних військ Збройних Сил України створюють принципово нове, відійшовши від старих канонів, приймаючи відповідні рішення щодо їх перспективного розвитку».