• In English
 • В Одесі відбувся Форум української молоді діаспори
  опубліковано 27 серпня 2015 року о 11:11

  В рамках форуму «Одеса 2015», в Одеському національному академічному театрі опери та балету, відбувся Форум української молоді діаспори, організований Світовим конгресом українських молодіжних організацій (СКУМО), при підтримці Міністерства культури України.

  Гостями Форуму були Генеральний секретар Світового конгресу українців Стефан Романів, директор представництва Світового конгресу українців в Україні Сергій Касянчук, громадський діяч, меценат Богдан Гаврилишин та Директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури Андрій Юраш. Організатором заходу виступив президент Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак.

  Під час форуму розглядалися питання консолідації та координації зусиль закoрдoннoгo украïнства з метою протидії інформаційному впливу Кремля, поширення правдивої інформації про Україну та створення позитивного іміджу нашої країни в світовому медіа-просторі, ролі діаспори в залученні іноземних інвестицій та просуванні економічних інтересів України. Також учасники обговорили розвиток українського молодіжного руху за кордоном та координацію дій волонтерського руху України в наданні гуманітарної допомоги за підтримки діаспори.

  У форумі «Одеса 2015» взяли участь представники української діаспори з 30 країн, зокрема, молодіжних громадських організацій  Казахстану, Сербії, Румунії, Латвії, Молдови, Болгарії, Хорватії, Іспанії, Франції, Польщі, Німеччини, Чехії, Японії та інших країн.