• In English
 • НКРЕКП: сьогодні набрали чинності фіксовані мінімальні розміри "зелених" тарифів на електроенергію для приватних домогосподарств
  опубліковано 25 серпня 2015 року о 17:34

  Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 20.07.2015 № 2044 «Про встановлення фіксованих мінімальних розмірів «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» сьогодні офіційно оприлюднена в «Офіційному віснику України» за № 65, ст. 2160.

  Постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

  Відповідно до вимог статті 17-1 Закону України «Про електроенергетику» визначено новий механізм формування та розрахунку «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств.

  Постанова встановлює фіксовані мінімальні розміри «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену з енергії вітру об'єктами електроенергетики приватних домогосподарств, та енергії сонячного випромінювання, вироблену об'єктами електроенергетики, які вмонтовані на дахах та фасадах приватних домогосподарств (будинків, будівель та споруд), встановлена потужність яких не перевищує 30 кВт.

  Постанова № 2044 зареєстрована у Міністерстві юстиції України 05.08.2015 за № 941/27386.

  Також варто зазначити, що постанова № 2044 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua, а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕКП».