• In English
 • Патрульна поліція Одеси присягнула на вірність Україні
  опубліковано 25 серпня 2015 року о 17:27

  400 працівників нової патрульної служби поліції сьогодні вийдуть на своє перше чергування. Очолив підрозділ колишній оперативник підрозділу спецпризначення «Сокіл» МВС України, а нині – майор поліції Богдан Федун.

  Присягу працівників новоствореного одеського підрозділу прийняв Президент України. В урочистостях взяли участь Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, перший заступник глави МВС Ека Згуладзе та керівники місцевих органів влади.

  Президент України Петро Порошенко впевнений, що одеська патрульна поліція повторить успіх київської, якій довіряють 80% жителів столиці. За його словами довіра - це скарб, який важко завоювати та легко втратити. Довіра суспільства буде великою підтримкою нинішніх реформ.

  «Спокій і безпека громадян - тепер робота патрульних. Це не просто новий підрозділ, це нова сторінка історії України. Я вірю, що ви не осоромите високе звання українського поліцейського», - зазначив Президент України Петро Порошенко.

  В свою чергу, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що керівником Одеської патрульної служби призначений Богдан Федун. Очільник відомства зазначив, він - офіцер, який служив у спецпідрозділі «Сокіл», охороняючи порядок у своєму місті, а пізніше захищав батьківщину у зоні АТО. До призначення на посаду командира Богдан Федун працював у столичній патрульній поліції.

  «Це дуже добре,що ми маємо можливість призначати найдостойніших в якості командирів підрозділів патрульної поліції. Я пишаюсь цим та покладаю на вас важливу місію – захищати народ України. Не підведіть, адже головне – це довіра громадян», - наголосив Міністр внутрішніх справ.