• In English
 • Підготовка до опалювального сезону триває згідно з планом робіт, - Мінрегіон
  опубліковано 25 серпня 2015 року о 15:47

  Підготовка до опалювального сезону триває згідно з визначеним раніше планом проведення робіт. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк на брифінгу перед початком роботи прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України у вівторок, 25 серпня.

  Загалом вже виконано приблизно три четвертих робіт щодо підготовки житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду. Зокрема, практично  підготовлено до роботи 15 796 котелень з понад 21 тисячі, які є в державі. Замінено 232 км теплових мереж з запланованих 316 км. Із запланованих 614 котелень для реконструкції, виконано роботи в 446.

  «Це ті об’єкти, де підписано документи про здачу, інші - в стадії проведення  робіт», - розповів Едуард Кругляк, додавши, що роботи триватимуть впродовж вересня, щоб до початку опалювального сезону всі об’єкти були готові до експлуатації.

  Водночас заступник Міністра наголосив на необхідності проведення заходів з енергозбереження. Зокрема, він наголосив на можливості громадян скористатися урядовою програмою, яка передбачає відшкодування частини коштів на придбання котлів, вікон, проведення утеплення будинків.

  Окрім цього, триває підготовка до зими, зокрема, проводиться ремонт техніки  для прибирання снігу, заготовляється суміш для посипання доріг тощо.