• In English
 • Достойні міліціонери матимуть свій шанс на службу в новій поліції, - Арсен Аваков
  опубліковано 23 серпня 2015 року о 16:08

  Достойні міліціонери матимуть свій шанс на службу в новій поліції. Про це Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив сьогодні, 23 серпня, після церемонії складання присяги працівниками новоствореного підрозділу патрульної поліції Львова.

  За словами глави МВС України, рівень вимог до кандидатів на службу в поліції дуже високий. Тим не менше, у Львові був один з найвищих конкурсів – близько 20 осіб на місце. Дуже високі показники по кількості кандидатів на службу мають Хмельницький і Закарпаття – 23 особи на місце. 80 відсотків кандидатів мають вищу освіту.

  «Це дуже серйозний відбір, і ми матимемо дуже якісну поліцію», – зазначив Арсен Аваков.

  Він також закликав працівників міліції, серед яких дуже багато достойних людей, щоб вони прийняли для себе рішення, чого вони хочуть. Якщо міліціонери готові служити Батьківщині по-новому, кожний з них отримає свій шанс.

  Глава МВС зазначив, що реформи в МВС зустрічають опір з боку тих, хто лобіює якісь свої інтереси або не хоче змін у країні.

  «Наше завдання – робити те, що кожен повинен робити на своєму місці, і йти вперед. Поки в нас виходить, ми всією командою будемо працювати над цим питанням», – підкреслив Міністр внутрішніх справ України.