• In English
 • Міністерство молоді та спорту спільно з ПРООН запускає інтерактивну платформу "Sportify"
  опубліковано 21 серпня 2015 року о 16:13

  Під час відкриття найбільшого спортивно-музичного фестивалю Cхідної Європи Z-Games - в Одесі було презентовано Всеукраїнський спортивний вебпортал Sportify.org.ua.

  Проект "Sportify" розроблено та запущено Міністерством молоді та спорту України спільно із Програмою розвитку ООН, представниками спортивних громадських організацій та волонтерами. За допомогою цього порталу, а також простого у використанні мобільного додатку - кожний громадянин, який бажає долучитися сам, або залучити своїх дітей до занять фізичною культурою і спортом – може знайти інформацію про існуючі у своєму місті спортивні заклади (спортивні секції в ДЮСШ, клуби, басейни, спортмайданчики та ін.).

  Завдяки Sportify.org.ua можна буде також проглянути рейтинг спортивних закладів, прочитати і залишити відгуки про них. Окрім того, кожен зможе бути у курсі останніх спортивних подій, взяти участь у змаганнях та зібрати команду для улюбленої спортивної гри.

  Спільний проект Мінмолодьспорту та ПРООН допоможе розвивати і популяризувати спорт та здоровий спосіб життя в Україні, особливо, серед молоді. Портал містить мотиваційні відео про популярні молодіжні види спорту. Користувачі порталу також матимуть можливість проголосувати за реконструкцію улюбленого стадіону, басейну чи спортклубу. Про суспільну думку з цього приводу буде повідомлено органи місцевої та центральної влади.

  Сьогодні "Sportify" вже охоплює такі міста країни, як  Київ та Одеса. На черзі Львів, Харків та Дніпропетровськ. У найближчих планах - створення найбільшої Всеукраїнської інтерактивної спортивної бази.