• In English
 • Ксенія Ляпіна: Наші представники на місцях мають зайняти активну позицію
  опубліковано 20 серпня 2015 року о 19:03

  Представники Державної регуляторної служби на місцях мають зайняти активну позицію. Про це заявила Голова ДРС Ксенія Ляпіна на нараді для територіальних органів Державної регуляторної служби України, яка відбулася 20 серпня 2015 року.

  «Враховуючи міжнародний досвід, нам вдалося зрушити з місця питання методології оцінки аналізу регуляторного впливу. Європейська методика SME-test – новий інструмент, який дасть змогу приймати раціональні, економічно обґрунтовані рішення. Наші представники на місцях мають зайняти активну позицію і організовувати громадські консультації щодо прийняття регуляторних актів» - зазначила Ксенія Ляпіна.

  Після представлення новопризначених керівників територіальних органів ДРС, учасники обговорили основні організаційні, методологічні  моменти, питання зворотної взаємодії з метою налагодження ефективної роботи на місцях. У свою чергу керівники структурних підрозділів ДРС надали методичні рекомендації, якими треба керуватися у роботі територіальним органам.

  Завтра у ДРС планується проведення круглого столу «Нові інструменти державної регуляторної політики: М-тест, як частина АРВ» за участю територіальних органів Державної регуляторної служби України та за підтримки Центру комерційного права. У програмі: презентація М-тесту, методика, приклади.