• In English
 • ДСНС та Німецьке товариство міжнародного співробітництва реалізовують спільний проект в управлінні надзвичайними ситуаціями в Україні
  опубліковано 20 серпня 2015 року о 18:01

  Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Німецьке товариство міжнародного співробітництва реалізовують спільний проект в управлінні надзвичайними ситуаціями в Україні.

  20 серпня Голова ДСНС України Микола Чечоткін та регіональний директор Німецького товариства міжнародного співробітництва die Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в Україні Сабіне Мюллер   підписали Угоду з виконання проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями». Реалізація Проекту дасть змогу посилити діяльність ДСНС щодо попередження надзвичайних ситуацій в Україні та ліквідації їх наслідків. В рамках Проекту, що розрахований на три роки (до 2018 року), передбачається надання технічної та консультативної допомоги для рятувальників Служби. Це сприятиме підвищенню кваліфікації працівників ДСНС та дозволить продуктивніше реагувати на різного роду надзвичайні ситуації. Також здійснюватиметься доставка гуманітарної допомоги як для мешканців Сходу України, так і для рятувальників ДСНС України.

  Як зазначив Голова ДСНС Микола Чечоткін, співпраця між ДСНС України та Німецьким товариством міжнародного співробітництва розпочалася ще рік тому і підписання Меморандуму з виконання Проекту  «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» є лише підтвердженням подальшої спільної роботи. Саме завдяки підтримці німецьких колег у трьох областях України – Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській – відкриті та функціонують 7 сучасних модульних містечок для тимчасового проживання 3 тис. 500 переселенців. Для будівництва цих містечок до України було доставлено 1 тис. 352 житлових модулів з частковим обладнанням на загальну вартість близько 198 млн. грн.

  “Німецьке товариство міжнародного співробітництва постійно надає гуманітарну допомогу як для внутрішньо переміщених осіб, так і для підрозділів ДСНС. Впродовж 2014-2015 років для Донецького та Луганського гарнізонів Служби було доставлено гуманітарну допомогу у вигляді дихального, насосного, пожежно-технічного обладнання, піноутворювачів для пожежогасіння загальною вартістю понад 28 млн. 943 тис. грн. Це обладнання вже використовується нашими рятувальниками на Сході України. Тож, я дякую німецьким колегам за допомогу і сподіваюся на нашу подальшу плідну співпрацю”, - зазначив під час зустрічі Голова ДСНС Микола Чечоткін.

  У свою чергу  регіональний директор Німецького товариства міжнародного співробітництва die Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в Україні Сабіне Мюллер  зауважила, що в ході реалізації Проекту буде надаватися не лише технічна допомога, але й відбуватиметься обмін досвідом між німецькими та українськими фахівцями. Це дасть змогу в повній мірі досягти всіх цілей, що зазначені у Проекті.