• In English
 • Ігор Жданов нагородив громадських активістів за вагомий внесок у відродження та впровадження національно-патріотичного виховання
  опубліковано 20 серпня 2015 року о 14:54

  20 серпня 2015 року Міністр молоді та спорту Ігор Жданов нагородив громадських активістів та представників молодіжних громадських організацій національно-патріотичного спрямування за вагомий внесок у відродження та впровадження національно-патріотичного виховання та з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці Незалежності України.

  "Саме вам випала прекрасна і відповідальна доля – будувати нашу молоду державу, разом із якою ви зростали. І саме вам належить майбутнє України. Ваша діяльність у напрямі відродження та впровадження національно-патріотичного виховання заслуговує на велику повагу та подяку. Бо це частина національної безпеки і один із інструментів громадянської освіти. І саме ви, молоде покоління, своєю енергією і патріотизмом творите нову державу», - наголосив Ігор Жданов, звертаючись до молодих активістів. Міністр підкреслив важливість цього напряму в сучасних умовах та  необхідність його популяризації. 

  Про свою відповідальність у розвиткові національно-патріотичного виховання говорили й активісти. Олена Подобєд-Франківська, головний координатор Всеукраїнської громадської організації "Громадський сектор Євромайдану», подякувала Міністрові за відзначення від імені нагороджених  й зауважила:  «Я дуже втішена тим, що є з ким будувати нашу державу. Ми часто говоримо про війну. Але оця щоденна війна з буденністю за розбудову України - є не менш вартісною».

   

  Подяки від Міністерства також отримали:

  Богдан Бальбуза – голова всеукраїнської молодіжної громадської організації "Національний Альянс", ветеран-доброволець АТО;

  Сергій Воронов – Голова Всеукраїнської громадської організації "Молодий Народний Рух";

  Андрій Гордієнко – голова громадської організації "Ресурсний центр патріотичного виховання "Звитяга";

  Іван Кішка – Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молодіжний Націоналістичний Конгрес";

  Владислав Куценко – керівник військово-історичного клубу "Повстанець";

  Оксана Левкова – виконавчий директор Всеукраїнської громадської організації "Не будь байдужим!";

  Юрій Юзич – заступник голови Молодіжної організації "Пласт – Національна Cкаутська Організація України";

  Олександр Ярошенко – завідуючий Відділом громадянського та національно-патріотичного виховання державної установи "Державний інститут сімейної та молодіжної політики".