• In English
 • Сергій Квіт: Звільнено відділ внутрішнього аудиту Міністерства, що перевіряв навчальні заклади
  опубліковано 20 серпня 2015 року о 14:32

  Відділ внутрішнього аудиту Міністерства освіти і науки розформовано після перевірки навчального процесу та фінансово-господарської діяльності у Національному авіаційному університеті, що проводилася протягом останніх місяців Міністерством, у зв’язку із закінченням терміну перебування на посаді попереднього ректора. Про це повідомив 20 серпня на брифінгу у Будинку Уряду Міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

  «Проблеми виникли не лише в університеті, але і в Міністерстві. І як наслідок цієї перевірки – я звільняю відділ внутрішнього аудиту Міністерства освіти і науки. Дивним чином інтереси тих осіб, які мають приватні комерційні зацікавлення в Національному авіаційному університеті, мені видно, що вони збігаються з інтересами тих наших колег, які пішли перевіряти цей навчальний заклад. Звичайно, я не можу давати остаточних оцінок, все це будуть оцінювати правоохоронні органи, до яких ми будемо звертатися», - сказав Сергій Квіт.

  Він повідомив, що у результаті перевірки були виявлені маніпуляції з землею у Києві та Київській області, квартирами, інвесторами, незаконне призначення і перебування на посадах ряду проректорів, незаконна закупівля літаків тощо.

  Сергій Квіт висловив сподівання, що «ця справа буде доведена до кінця, а даний університет зможе нормально розвиватися та проводити вибори і мати такого ректора, який міг би далі вести цей університет».

  За словами Міністра, на сьогодні виконувачем обов'язки ректора призначено доктора наук Національного авіаційного університету Хращевського Рімвідаса.