• In English
 • У Запорізькій області від продажу земельних ділянок та прав оренди на них бюджети отримали майже 8 млн. грн.
  опубліковано 20 серпня 2015 року о 12:50

  У Запорізькій області за сім місяців поточного року від продажу земельних ділянок та прав оренди на них до бюджетів різних рівнів надійшло   7,77 млн. гривень. Місцеві громади регіону отримали 7,76 млн. гривень. Інші кошти надійшли до державного бюджету.

  Найбільшу частку від сукупного об’єму надходжень склали доходи від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна. Кошти у розмірі 7,427 млн. грн. (з урахуванням виплат за минулі роки) спрямували до бюджетів регіону.

  Іншу частину фінансового ресурсу отримали на земельних торгах. У квітні 2015 року у Новомиколаївському районі продали одну земельну ділянку в межах населеного пункту площею 0,082 га. Вартість об’єкта склала  125,84 тис. гривень. На цьому ж аукціоні реалізували право оренди на одну земельну ділянку площею 0,18 га. Розмір річної плати досягла 13,82 тис. гривень.

  Землевпорядники Запорізької області на земельних аукціонах реалізували право оренди на шість земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів. Землі загальною площею 182,14 га розташовані на території Гуляйпільського, Веселівського, Оріхівського та Михайлівського районів. За результатами торгів річна орендна плата склала 200,3 тис. гривень.

   

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».