• In English
 • Незалежний аудит засвідчив високий рівень впровадження Проекту "Розвиток міської інфраструктури"
  опубліковано 19 серпня 2015 року о 13:00

  Завершилася аудиторська перевірка спеціальної фінансової звітності за проектом «Розвиток міської інфраструктури» (далі – Проект), який фінансувався за рахунок коштів позики Світового банку, а також гранту Шведського агентства з міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) за період з 1 січня до 31 грудня 2014 року.

  Головною метою перевірки фінансової документації було об'єктивне формування громадської думки про достовірність наданої інформації та звітності підприємств-учасників Проекту.

  У висновку незалежного аудиту йдеться, що «звітність дає точне й справедливе уявлення про джерела та використання коштів позики згідно з правилами Світового банку. Зовнішні кошти розподілено відповідно до вимог загальних умов, фінансових домовленостей та листа щодо використання коштів з належною увагою до ефективності й економності відповідно до цільового призначення. Усі закуплені послуги свідчать про розуміння фахівцями Проекту найвищих стандартів робіт, товарів, поставки й монтажу та консультаційних послуг».

  18 серпня 2015 року в.о. директора представництва Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Вікторія Сіряченко офіційно повідомила про прийнятність для Світового банку зазначеного аудиторського висновку, в якому аудитори підтвердили відсутність істотних недоліків внутрішнього контролю впровадження Проекту.

  Нагадаємо, реалізація проекту «Розвиток міської інфраструктури», метою якого було проведення  реконструкції і заміни зношених систем водопостачання та каналізації на комунальних підприємствах 14 міст України, завершилася 30 червня 2015 року. Розмір інвестицій Світового банку склав 140 млн. дол. США.