• In English
 • На Тернопільщині учасники АТО отримали 514 земельних ділянок
  опубліковано 18 серпня 2015 року о 17:14

  З початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Тернопільській області військові отримали у власність 514 наділів.

  Із загальної кількості виділених на сьогодні земель військовослужбовці планують використати 383 ділянки для садівництва, 118 ділянок – для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд. Ще 13 власників займатимуться особистим селянським господарством.

  Загалом органи земельних ресурсів та місцевого самоврядування Тернопільської області отримали від учасників АТО 1 833 заяви на отримання земельних ділянок. Найбільшу кількість клопотань військові подали у Тернопільському (761), Зборівському (91), Бережанському (76) районах та місті Тернополі (649).

  Розглянувши отримані заяви, землевпорядники прийняли 1 503 рішення про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою на землі площею 223,8 гектари. Іншим звернення знаходяться у стадії розгляду.

  На Тернопільщіні учасники АТО отримають 714 земельних ділянок для індивідуального садівництва, 717 - для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд, а також 72 - для ведення особистого селянського господарства.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.