• In English
 • Реформа буде побудована на тих, хто заслужив повагу не словом, а ділом, - Арсен Аваков
  опубліковано 27 червня 2015 року о 11:44

  Реформа буде побудована на тих, хто заслужив повагу не словом, а ділом.  Про це Міністр внутрішніх справ заявив 26 червня під час вручення нагород працівникам органів внутрішніх справ, які захищали суверенітет і територіальну цілісність України на Сході держави.

  Арсен Аваков зазначив, що цього дня були вручені не всі нагороди, що їх заслужили бійці МВС та Національної гвардії. Багато з них зараз несуть службу на передовій. У той же час глава МВС підкреслив, що через три місяці працівники МВС мають змінити мундири, перейшовши в нову якість не лише формою, а й змістом. І в цьому змісті повинно бути більше поваги до служби правоохоронців, а також має стати вищою її оцінка та відповідальність.

  За словами Арсена Авакова, на зміну всім існуючим спецпідрозділам прийде «КОРД» - «Корпус оперативно-раптової дії», який є подібним до американського «S. W. A. T». Крім того, у реформі системи передбачена більш жорстка система ієрархії Національної гвардії України з відповідним рівнем підтримки і озброєння.

  «І ця реформа може бути побудована на кожному з вас. Кожен повинен зробити свій маленький крок. Якщо я вже на когось розраховую, то в першу чергу на вас – на героїв війни, на тих, хто заслужив повагу не словом, а ділом», – звернувся Арсен Аваков до бійців.