• In English
 • В'ячеслав Кириленко відкрив виставку українського художника Івана Марчука у Варшаві
  опубліковано 24 лютого 2015 року о 09:20

  23 лютого Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко спільно з Міністром культури і національної спадщини Польщі Малґожатою Оміляновською відкрив у Варшаві виставку українського художника Івана Марчука.

  «Сьогоднішня подія важлива не лише для мистецького життя, але й для українсько-польських відносин загалом», - зазначив В’ячеслав Кириленко.

  Віце-прем’єр подякував польській стороні за підтримку в організації виставки «незбагненного художника, митця з унікальною технікою, творчість якого для України важко переоцінити», а також за підтримку українського народу у боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність своєї держави.

  «Саме зараз, під час війни, під час російської агресії, Україна повинна показувати світові свої найкращі твори, а особливо в Польщі, яка нас так підтримує», - підкреслив В’ячеслав Кириленко.

  Довідково

  Перша в Польщі виставка відомого українського художника Івана Марчука «Генотип Свободи» відкрилася у варшавській галереї «Kordegarda». Організаторами виступило Товариство друзів України під керівництвом Вероніки Марчук і Narodowe Centrum Kultury. Виставка «Генотип Свободи» пройде в рамках заходів, присвячених річниці подій на Майдані.