• In English
 • В'ячеслав Кириленко зустрівся з представниками української громади Польщі
  опубліковано 24 лютого 2015 року о 09:10

  23 лютого у Варшаві в рамках робочого візиту Віце-прем’єр-міністра – Міністра культури України В’ячеслава Кириленка до Республіки Польща відбулась зустріч з представниками української громади Польщі.

  Під час зустрічі з представниками української громади В’ячеслав Кириленко розповів про ситуацію в Україні з огляду на війну на Донбасі. «Сьогодні твориться нова українська ідентичність. Ми виграємо війну і постане нова українська нація», - наголосив Віце-прем’єр.

  Під час зустрічі В’ячеслав Кириленко ознайомився з проблемами, з якими стикаються українці, які проживають в Польщі. Віце-прем’єр наголосив, що український Уряд розуміє потреби закордонних українців та налаштований максимально сприяти їхньому вирішенню. Також В’ячеслав Кириленко підкреслив, що влада і діаспора повинні спільно працювати для розбудови української держави: «Є всі інструменти для того, щоб робити позитивні зміни, не дивлячись на поточні негаразди».

  Також спільно з дипломатами Посольства та українською громадою В’ячеслав Кириленко поклав квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку у Варшаві.