• In English
 • На територіях, підконтрольних українській владі, соціальні виплати здійснюються у повному обсязі, - Павло Розенко
  опубліковано 13 лютого 2015 року о 11:55

  Як тільки на територіях, підконтрольних терористам, буде відновлена дія українських законів, соціальні виплати будуть відновлені. Про це на засіданні Верховної Ради України заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

  «Я хочу чітко і ясно зазначити, що на сьогодні усі пенсії та соціальні виплати нараховуються всім людям, навіть тим, які перебувають у зоні проведення АТО, у повному обсязі», - сказав він.

  «На жаль, державні органи, в тому числі Пенсійний фонд, не може фізично здійснити виплати на неконтрольованих українською владою територіях. Саме тому владою передбачено можливість отримати ці кошти на будь-якій іншій території», - зазначив Павло Розенко.

  За словами Міністра, на неконтрольованій українською владою території перебувало близько мільйона пенсіонерів, з яких вже понад 900 тисяч мають можливість отримати виплати на інших територіях.

  «Як тільки там буде відновлена дія українських законів, як тільки там буде відновлена діяльність банківської системи, платіжної системи, ми готові повністю відновити всі виплати, як це було в Краматорську, Слов’янську, Маріуполі», - наголосив Павло Розенко.