• In English
 • Між Україною та Росією у 2014 році кількість перевезених пасажирів залізничним транспортом зменшилася на 60%
  опубліковано 12 лютого 2015 року о 13:01

  Між Україною та Росією спостерігається падіння пасажиропотоку. Залізничним транспортом минулого року перевезено на 60% менше пасажирів – це  майже на 3 млн. менше, ніж у 2013 році. Про це під час брифінгу 12 лютого повідомив начальник департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення Укрзалізниці Ігор Бреус.

  За його словами, пасажиропотік у міжнародному сполученні минулого року зменшився на 63%, а у внутрішньому – на 29%.

  «Поїзди формування РЖД територією України не курсують, окрім транзитного поїзда № 66/65 Москва-Кишинів. Поїзди ж формування Укрзалізниці курсують до Санкт-Петербурга та Москви», – зазначив Ігор Бреус.

  За підсумками минулого року істотно зменшився пасажиропотік і у сполученні між півостровом Крим  та Росією – скоротився майже на 1,4 млн. – це на 95% менше у порівнянні з 2013 роком. Також у 2014 році відбулося значне зменшення пасажиропотоку у кримському напрямку з материкової частини України. Так, у 2014 році на поїзди формування залізниць України до півострова пасажири купили майже на 2,5 млн. менше квитків – на 60%, ніж у 2013 році.

  Ігор Бреус нагадав, що через посилення заходів безпеки маршрут поїздів, які курсували з материкової частини України до Криму, з 27 грудня минулого року обмежено до станцій Новоолексіївка, Херсон, Запоріжжя Лисичанськ та Артемівськ.