• In English
 • Ігор Жданов із Послом Кореї в Україні обговорили можливості двосторонньої співпраці
  опубліковано 10 лютого 2015 року о 12:45

  9 лютого 2015 року Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея Сол Кьон Хуном.

  «Сьогодні Республіка Корея є важливим гравцем на світовій спортивній арені. Ваша держава виборола почесне право приймати Зимові Олімпійські ігри у 2018 році. Тож бажаю вам успіхів у підготовці до такої важливої спортивної події», - зазначив Ігор Жданов, вітаючи Посла.

  Також Міністр подякував корейській стороні за увагу до питання підготовки молодих спортсменів із зимових видів спорту, у тому числі з України, шляхом реалізації програми «Dream Program».

  Користуючись нагодою, Ігор Жданов подякував Послу за сприяння та увагу, яку Уряд Республіки Корея приділяє Україні, в тому числі шляхом надання фінансової допомоги для покращення ситуації на Сході країни, готовності інвестувати у розвиток економіки.

  Сол Кьон Хун, в свою чергу, подякував за можливість обговорити перспективи двосторонньої співпраці у сферах молоді та спорту. Посол запевнив Міністра у підтримці Республікою Корея територіальної цілісності та незалежності України, висловив готовність корейської сторони до поглиблення двостороннього співробітництва у гуманітарній сфері, у тому числі у галузі фізичної культури, спорту, молодіжної політики.

  Посол підтвердив намір Кореї взяти участь у Донорській конференції щодо України, проведення якої планується у квітні цього року, а також надання додаткової гуманітарної допомоги.