• In English
 • Нацдержслужба про залучення допомоги ЄС у рамках інструментів інституційної розбудови Twinning і TAIEX
  опубліковано 10 лютого 2015 року о 10:56

  Національне агентство України з питань державної служби як координатор впровадження інструментів інституційної розбудови Twinning і TAIEX відповідно до Порядку організації роботи з підготовки та реалізації проектів Twinning в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2007 року № 154, розпочинає щорічну процедуру інформування органів державної влади про можливості залучення технічної допомоги ЄС у рамках інструменту Twinning.

  Органи державної влади, які виявили бажання взяти участь у програмі Twinning, готують проектні пропозиції відповідно до зразка (режим доступу: http://www.center.gov.ua/pres-tsentr/materiali/itemlist/category/38-twinning) та до 1 березня 2015 року надсилають їх офіційним листом до Нацдержслужби (укр. та англ. мовами). У свою чергу Нацдержслужба розглядає та виносить їх на засідання Робочої групи з питань координації впровадження інструменту Twinning, на якому погоджуються ті проектні пропозиції, які відповідають принципам інструменту Twinning та сприяють виконанню загальнонаціональних пріоритетів та положень Угоди про Асоціацію.

  Використання зовнішньої допомоги Європейської Комісії у рамках TAIEX в Україні здійснюється відповідно до Порядку підготовки та виконання плану залучення зовнішньої допомоги Європейської Комісії у рамках TAIEX, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 року № 316. У разі зацікавленості щодо залучення технічної допомоги ЄС у рамках інструменту TAIEX, просимо подавати заповнені аплікаційні форми TAIEX (режим доступу: http://www.center.gov.ua/component/banners/click/6) на розгляд до Нацдержслужби.

  Додаткова інформація про можливості використання інструментів інституційної розбудови Twinning і TAIEX розміщена на сайті Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу – www.center.gov.ua.