• In English
 • ГУБОЗ затримав працівника Фонду держмайна, якому інкримінують понад 30 фактів отримання хабарів
  опубліковано 09 лютого 2015 року о 19:15

  Загальна сума неправомірної вигоди, отриманої чиновником регіонального відділення Фонду державного майна у Київській області, перевищує мільйон гривень.

  За словами заступника начальника ГУБОЗ – начальника антикорупційного бюро Ігоря Купранця, посадовець через довірених осіб-спеціалістів у галузі оцінки майна створював умови для вимагання хабарів. Зокрема, чиновник вимагав від фізичних та юридичних осіб «мзду» за сприяння в укладенні та підписанні договорів оренди об’єктів нерухомого майна, що належать до державної власності.

  Оперативники ГУБОЗ затримали посадовця разом з оцінювачем майна безпосередньо під час розподілу коштів. Зловмисники отримали гроші від представника одного з товариств за вирішення питання про мінімізацію суми оцінки об’єкта нерухомості, розташованого в Київській області.

  «На даний час проводяться невідкладні слідчі дії, у тому числі – обшуки в службових приміщеннях та за місцями проживання спільників», – зазначив Ігор Купранець.

  Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

  Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

  До уваги громадян! Телефон довіри з питань боротьби з корупцією Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України – 097-220-31-16; електронна скринька довіри - http://www.guboz.gov.ua/corrupt.html.