• In English
 • На 27 станціях Донецької залізниці квитки за готівку можна придбати на 10 поїздів
  опубліковано 09 лютого 2015 року о 19:20

  З 9 лютого у залізничних касах, що знаходяться на непідконтрольній території Донецької залізниці, за готівку квитки можна буде придбати лише на 10 поїздів, що курсують з Бердянська, Лисичанська, Артемівська, Красноармійська та Костянтинівки. На усі інші поїзди квитки реалізовуватимуться за безготівковий рахунок – через Інтернет.

  Ці заходи пов’язані із ускладненням здійснення контролю фінансових операцій на території Донецької залізниці, де тривають бойові дії. Зокрема, Укрзалізниця таким чином зможе контролювати розрахунки за продані квитки і не залишати готівку на непідконтрольній території, мінімізувати ризики неповернення коштів. 

  Так, за готівку у залізничних касах, що знаходяться на території, непідконтрольній українській владі, можна придбати квитки лише на ті поїзди, які здійснюють вивезення пасажирів із небезпечного регіону:

  № 584 Бердянськ – Київ;

  № 70 Бердянськ – Львів;

  № 126 Костянтинівка – Київ;

  № 711 Костянтинівка – Київ;

  № 224 Костянтинівка – Харків;

  № 92 Костянтинівка – Одеса;

  № 532 Лисичанськ – Київ;

  № 610 Лисичанськ – Харків;

  № 206 Артемівськ-2 – Харків;

  № 733 Красноармійськ – Київ.

  Обмеження щодо безготівкового розрахунку введені на 27 станціях Донецької залізниці, зокрема: Амвросіївка, Антрацит, Довжанська, Донецьк, Єнакієве, Іловайськ, Комунарськ, Красна Могила, Луганськ, Оленівка, Родакове, Сентянівка, Ясинувата та ін.

  На усі зазначені поїзди можна придбати також і електронні квитки, із якими посадка здійснюється безпосередньо до поїзда без звернення до каси. Також через Інтернет можна придбати квитки і на інші поїзди внутрішнього сполучення.