• In English
 • Докладемо всіх зусиль, щоб знайти решту тіл загиблих у катастрофі Боїнг-777 і повернути їх рідним, - Геннадій Зубко
  опубліковано 05 лютого 2015 року о 16:25

  Україна єдина у прагненні країн, чиї громадяни загинули в страшній катастрофі літака Боїнг-777 авіакомпанії «Малайзійські авіалінії», якнайшвидше поставити крапку у розслідуванні цього злочину та притягненні винних до відповідальності. Уряд України продовжує виконувати свої зобов’язання у частині проведення розслідування аварії літака та надає всебічне сприяння міжнародним експертам, які проводять розслідування. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Голова Міжвідомчої комісії з координації питань, пов’язаних з розслідуванням авіаційних подій Геннадій Зубко.

  Сьогодні він провів зустріч з головою міжнародної місії з розслідування катастрофи літака МН17 Пітером-Яапом Алберсбергом та представниками делегації Нідерландів, Малайзії та Австралії з обговорення питань, пов’язаних з розслідування катастрофи літака Боїнг-777 авіакомпанії «Малайзійські авіалінії».

  «Для України є дуже важливим знайдення тіл і решток тіл всіх людей, які загинули внаслідок цього злочину, скоєного терористами. Ми спільно з усіма, хто залучений до процесу розслідування, робимо все можливе, щоб родини невинно убитих людей мали змогу їх захоронити, як того вимагає людська мораль», - сказав Геннадій Зубко.

  Він повідомив, що готується наступний етап проведення дослідження місця падіння літака, який розпочнеться, як тільки це дозволятимуть погодні умови.

  «Знайдено 295 з 298 тіл загиблих. Також знайдено 1560 решток тіл, більшість з яких ідентифіковано за ДНК.  Ми докладемо всіх зусиль, щоб  знайти ще троє тіл загиблих і повернути їх рідним. Україна і надалі всебічно допомагатиме у проведенні розслідування цього злочину і чекає на прибуття групи експертів, які продовжать досліджувати територію місця падіння літака», - сказав Геннадій Зубко.

  Він висловив подяку представниками делегації Нідерландів, Малайзії та Австралії за якісну координацію дій, що дозволяє рухатися вперед у розслідуванні злочину.