• In English
 • Співпраця, орієнтована на вирішення гострих соціальних питань, - яскравий приклад державно-приватного партнерства
  опубліковано 04 лютого 2015 року о 18:08

  Співпраця, орієнтована на вирішення гострих соціальних питань, – яскравий приклад державно-приватного партнерства. Про це повідомила заступник Міністра охорони здоров’я України Альона Терещенко під час прес-конференції в інформаційному агентстві «Укрінформ».

  У рамках Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак компанія «Samsung Electronics Україна» та Міністерство охорони здоров'я України публічно підвели підсумки соціальної ініціативи «Samsung. Надія для дітей» та передали мобільні УЗД-сканери для дитячих онкологічних відділень обласних лікарень Кіровограда та Чернівців. Цей проект реалізується вже четвертий рік поспіль, аби привернути увагу громадськості до проблеми дитячої онкології та донести важливість діагностики раку на ранніх стадіях захворювання.

  Коментуючи результати проекту, заступник Міністра охорони здоров'я України Альона Терещенко зазначила, що неможливо переоцінити допомогу бізнесу, благодійників та пересічних українців, які приєдналися до проекту цього року — це найяскравіший приклад державно-приватного партнерства, яке є одним із головних пріоритетів в реформуванні медичної галузі.

  «Результат наших спільних зусиль — це не просто придбання критично важливого мобільного обладнання для обласних лікарень Кіровограда та Чернівців, але, в першу чергу, врятовані життя. Завдяки проекту, у суспільства поступово підвищується загальний рівень обізнаності про дитячий рак і методи попередження цього захворювання, а за допомогою цього обладнання ми суттєво наблизимо медично-діагностичну послугу до маленьких пацієнтів», - зазначила Альона Терещенко.

  За словами керівника Департаменту бренд-маркетингу та PR компанії «Samsung Electronics Україна» Людмили Притули, цьогоріч до проекту приєдналися понад 129 тисяч українців, що дозволило зібрати 1 млн. 50 тисяч гривень. Зібрані кошти компанія «Samsung Electronics Україна» перерахувала благодійній організації «Фонд Кличків» для придбання двох мобільних УЗД-сканерів для дитячих онкологічних відділень обласних лікарень Кіровограда та Чернівців.

  «Завдяки спільним зусиллям нам вдалося привернути увагу суспільства до важливості діагностики раку на ранній стадії, а також придбати надзвичайно важливе для порятунку дитячих життів обладнання», - підсумувала Людмила Притула.

  Нагадаємо, що 2014 року соціальна ініціатива «Samsung. Надія для дітей» проходила у новому форматі. Офіційним стартом проекту стало підписання 24 вересня 2014 року Меморандуму про взаєморозуміння між компанією «Samsung Electronics Україна» та Міністерством охорони здоров'я України. Згідно з підписаною угодою, в рамках проекту «Samsung. Надія для дітей» компанія провела низку спільних заходів разом із Міністерством охорони здоров'я України, а саме круглі столи та зустрічі експертів. У підсумку було створено тематичний сайт та інформаційний гід із вичерпною інформацією про своєчасну діагностику раку.

  Про соціальну ініціативу «Samsung. Надія для дітей»

  Соціальна ініціатива «Samsung. Надія для дітей» вже чотири роки поспіль реалізується в рамках глобальної програми Samsung Hope for Children, мета якої — привернути загальну увагу до таких галузей, як освіта і здоров'я дітей. За попередні три роки проведення ініціативи, її підтримало понад 1 млн. 450 тис. українців. Це дозволило зібрати понад 4 млн. грн. на закупівлю сучасних комплексів медичного обладнання для онкологічних центрів по всій Україні.