• In English
 • На території Овруцько-Словечанського кряжу на Житомирщині буде реалізовано протиерозійний проект вартістю 1 млн. грн.
  опубліковано 29 січня 2015 року о 10:26

  На території Овруцько-Словечанського кряжу Житомирської області буде реалізовано протиерозійний проект загальною вартістю 1 млн. гривень. Про це повідомляє головне управління Держземагентства у Житомирській області.

  Як зазначає землевпорядна служба області, протягом 2014 року на капітальний проект будівництва протиерозійних гідротехнічних споруд на території Овруцько-Словечанського кряжу з обласного бюджету вже було використано 0,5 млн. гривень. Роботи здійснювалися за рахунок коштів, що надійшли на спецрахунки у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

  Орієнтовна площа робіт 300 гектарів. Реалізація цього проекту забезпечить збереження від руйнівних ерозійних процесів легкозмивних ґрунтів на землях сільськогосподарського призначення, йдеться у повідомленні.

  Загалом на заходи земельної реформи та охорону земель в області у 2014 році було використано 3,2 млн. гривень. Це у півтора раза більше, ніж у 2013 році. Безпосередньо заходи з охорони земель торік було профінансовано на суму 0,8 млн. гривень. На Овруцько-Словечанському кряжі було також виділено 0,3 млн. грн. на поліпшення малопродуктивних сільськогосподарських угідь площею 40 гектарів.