• In English
 • У кожній області повинна працювати мобільна група реагування на техногенну катастрофу, - Арсеній Яценюк
  опубліковано 23 січня 2015 року о 13:42

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Державній службі з надзвичайних ситуацій забезпечити у кожній області роботу мобільної групи, «повністю оснащеної для того, щоби долати наслідки техногенної катастрофи». Про це він повідомив у п’ятницю, 23 січня, під час селекторної наради з керівниками ОДА.

  «На жаль, обладнання в багатьох областях не відповідає сучасним стандартам, тому прошу керівників обласних державних адміністрацій допомогти Службі з надзвичайних ситуацій облаштувати такі мобільні групи реагування на техногенну катастрофу», - підкреслив Глава Уряду.

  Він також повідомив, що провів тривалу зустріч із Міністром охорони здоров’я стосовно наявності лікарських засобів і медичних препаратів для надання невідкладної допомоги: «Ситуація поправляється, Міністерство робить багато».

  Глава Уряду доручив Міністерству охорони здоров’я разом із обласними управліннями охорони здоров'я забезпечити контроль за наявністю лікарських засобів і медичних препаратів, необхідних для надання невідкладної допомоги, «у  тому числі для надання невідкладної допомоги, пов’язаної з опіками, пораненнями і будь-якими іншими випадками, які відносяться до категорії надзвичайних».

  Арсеній Яценюк також звернувся до керівників обласних адміністрацій подати списки лікарських засобів та медпрепаратів, яких бракує у відповідних регіонах, «щоб ми або докупили, або перекинули в інші області».