• In English
 • Арсеній Яценюк доручив головам ОДА забезпечити роботу "гарячих ліній" для інформування про можливі загрози
  опубліковано 23 січня 2015 року о 13:39

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив керівникам обласних державних адміністрацій проводити роз’яснювальну роботу серед громадян щодо посилення заходів безпеки і забезпечити роботу «гарячих ліній» для інформування про можливі загрози та загострення ситуації. Про це він сказав у п’ятницю, 23 січня, під час селекторної наради з керівниками ОДА.

  Він звернувся до керівників обласних державних адміністрацій та керівників місцевих управлінь силових відомств проводити роз’яснювальну роботу серед громадян, «пояснювати людям, що ми посилюємо заходи безпеки, що в нас є достатньо сил і засобів, аби справитися з будь-якою загрозою, і  коли люди бачать на вулиці правоохоронців, то це є ознака тільки одного – влада контролює ситуацію і ми несемо повну відповідальність за безпеку українських громадян».

  Арсеній Яценюк також відзначив ефективну роботу «гарячих ліній» і доручив головам ОДА: «на обласних телеканалах і на обласному радіо дати номери телефонів «гарячих ліній», щоби громадяни сповіщали про будь-які факти і навіть підозри щодо вірогідного загострення ситуації, скоєння злочинів, підозрілих осіб, і щоби в нас ця система інформування працювала найактивнішим шляхом».

  Він повідомив, що в Уряді працює відповідний оперативний штаб. «Я на постійному контакті з вами», - звернувся Прем’єр-міністр до голів ОДА.

  «Ваше завдання сьогодні, завтра, післязавтра і кожен день – спілкуватися з людьми, пояснювати людям, що якщо по вулицям ходять міліціонери, то це означає, що міліція працює і ми забезпечуємо безпеку. Пояснювати людям, що в них є прямий контакт з Міністерством внутрішніх справ і обласними управліннями, куди вони можуть подзвонити і сповістити. І ваше основне завдання – це повна координація роботи», - підкреслив Арсеній Яценюк.