• In English
 • Арсеній Яценюк - головам ОДА: Кожен ранок у вас повинен починатися з оперативної наради з силовими відомствами
  опубліковано 23 січня 2015 року о 12:37

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив головам обласних державних адміністрацій проводити щоденні оперативні наради з представниками силових відомств для координації роботи з безпеки громадян і об'єктів інфраструктури. Про це він заявив під час селекторної наради з керівниками ОДА в Будинку Уряду в п’ятницю, 23 січня.

  Глава Уряду наголосив, що голови обласних державних адміністрацій, які за законом керують цивільною обороною на відповідних територіях, повинні перейти в щоденний оперативний режим роботи

  «Як керівник цивільної оборони я вимагаю, щоб кожен день голова адміністрації, начальник місцевої міліції, керівник Служби безпеки, керівник служби з надзвичайних ситуацій на місцях, керівники стратегічних підприємств, які знаходяться у вас на території, проводили щоденну оперативну нараду з питання координації роботи по безпеці громадян і об'єктів інфраструктури в кожній окремій області», - наголосив Арсеній Яценюк.

  «Це ваша відповідальність по закону, і тому я прошу прийняти відповідні розпорядження керівників обласних державних адміністрацій», - звернувся він до голів ОДА.

  «Максимальна концентрація, максимальна мобілізація і відповідальність. Кожен ранок у вас повинен починатися з оперативної наради з силовими відомствами. До цього складу підключати так само служби з надзвичайних ситуацій, управління охорони здоров'я і ті стратегічні підприємства, які працюють на території вашої області», - наголосив Арсеній Яценюк.

  У нараді взяли участь Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов,  Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський, Перший заступник командувача Національної гвардії України - начальник штабу Олександр Кривенко, голови обласних державних адміністрацій, керівництва МВС, СБУ та Державної служби з надзвичайних ситуацій у регіонах.