• In English
 • Голова правління Пенсійного фонду України відвідав Черкаську, Кіровоградську та Запорізьку області
  опубліковано 22 січня 2015 року о 16:54

  У ході робочої поїздки по Україні Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний 21- 22 січня ц.р. побував у Черкасах, Кіровограді та Запоріжжі і провів робочі наради в головних управліннях Фонду.

  Відбулася зустріч Голови правління ПФУ з головою Черкаської облдержадміністрації Юрієм Ткаченком. Керівники обговорили питання створення нових робочих місць, скорочення частки застрахованих осіб, які отримують заробітну плату нижче мінімального рівня, а також залучення в регіон інвестицій задля розвитку економіки та розширення бази сплати єдиного внеску.

  На нараді в Кіровограді обговорювалися пріоритетні напрямки діяльності роботи органів Фонду в 2015 році, зміни до пенсійного  законодавства, перспективи впровадження в Україні накопичувальної системи. Наголошено, що на нинішньому етапі поширення  інформаційних технологій  важливого значення набувають розвиток дистанційних форм  надання послуг та консультацій громадянам і запровадження нових стандартів обслуговування в  територіальних органах ПФУ.

   У Запоріжжі під час наради в головному управлінні  Фонду зроблено наголос на забезпечення максимальної оперативності, роботи на випередження при вирішенні питань пенсійного забезпечення осіб, переміщених з тимчасово окупованих територій або зони проведення антитерористичної операції на Сході України.