• In English
 • В Україні буде створена Координаційна рада з питань туризму, - В'ячеслав Кириленко
  опубліковано 21 січня 2015 року о 12:19

  В будівлі Кабінету Міністрів України під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра культури України В’ячеслава Кириленка відбулася нарада з питань розвитку туризму в Україні. В ній взяли участь представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства фінансів, Міністерства інфраструктури, інших органів влади, а також бізнесмени та громадські діячі, залучені в туристичну галузь.

  «Попри складні часи, які зараз переживає Україна, ми не повинні забувати про розвиток туризму. Найголовніше питання, яке треба вирішити: як мотивувати іноземців приїздити в Україну. Крім того, потрібно приділяти увагу і туризму внутрішньому, щоб українці з Заходу та Сходу активніше мандрували власною країною», - заявив В’ячеслав Кириленко.

  У ході наради представники туристичної галузі поділилися своїми пропозиціями щодо розвитку відпочинкового та бізнес-туризму в Україні, запропонувавши владі всебічну підтримку зі свого боку.

  «Я ініціюватиму створення найближчим часом Координаційної ради з питань туризму», - повідомив В’ячеслав Кириленко і запросив представників бізнесу та громадськості у найкоротші строки подати своїх представників до її складу. «Часу на розкачку у нас немає», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.